Kako poceni potovati? | 19. 04. 2019

Potovanja so sanje marsikoga, vendar pa s seboj prinesejo tudi stroške. Nekatere poti morda res zahtevajo veliko denarja, a s premišljenostjo se da tudi poceni potovati. Želiš izvedeti kako je to mogoče?!

V sodelovanju z MCO – Mladinski center Ormož, enota Ljudske univerze Ormož in portalom Pocenipotovati za vas pripravljamo predavanje z naslovom Kako poceni potovati?.

Miro in Žiga s Pocenipotovati.si bosta predstavila svoje izkušnje s potovanj ter zbranim navrgla nekaj nasvetov kako si sami organizirati potovanje, na kaj vse je potrebno biti pozoren pred in kako ga poceniti za določeno destinacijo.

Pocenipotovati je informativni portal o potovanjih, ki že vrsto let objavlja odlične in poceni ponudbe tako aranžmajev kot tudi letalskih kart. Za njimi je že kar nekaj kilometrine, Miro je denimo prepotoval že 93 držav.
Želite slišati njuno zgodbo? Dobrodošli na zanimiv potovalni dialog v petek 19. 4., ob 19. uri v naših klubskih prostorih.

Facebook EVENT:
https://www.facebook.com/events/437315357075482/